top of page

Specyfikacja szkoły

pobrane.png

Szkoła ma akredytację szpitala św. Zofii i jest prowadzona przez niezależną położną zrzeszoną w Stowarzyszeniu Dobrze Urodzeni.

W trakcie kursu podkreślamy, że ciąża, poród, karmienie i rodzicielstwo to procesy naturalne, które mogą być mądrze wspomagane przez cywilizacyjne osiągnięcia techniki i medycyny. Przekazujemy rzetelną fachową wiedzę. Osoby prowadzące zajęcia to nie tylko profesjonalni praktycy, ale najczęściej matki, które chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami rodzicielskimi.

Większość prowadzonych zajęć ma charakter warsztatów. Pozwala to uczestnikom dostrzec, że sami mają bogatą wiedzę i intuicję, by poradzić sobie z różnymi problemami rodzicielskimi.

Zarówno zajęcia teoretyczne jak i ćwiczenia gimnastyczne wraz z ćwiczeniami oddechowymi pomogą nabrać Ci zaufania do własnego ciała i umysłu i wzbudzą wiarę w drzemiące w Tobie zdolności rodzicielskie. Może będzie łatwiej sprecyzować swoje oczekiwania, określić potrzeby. Może będzie łatwiej zdecydować, gdzie rodzić, w jakim towarzystwie i w jaki sposób.

Zapraszamy na zajęcia zarówno tych, którzy chcą urodzić w sposób naturalny w domu lub w Domu Narodzin czy też korzystać ze znieczulenia i wspomagania zespołu medycznego w typowym Bloku Porodowym.

Liczę na to, że dzięki tym spotkaniom każdy będzie mógł wejść w rodzicielstwo
z mniejszym lękiem, a z większą pewnością siebie.

Magdalena Witkiewicz

bottom of page