top of page

Szkoła rodzenia
i rodzicielstwa

Rutynowa Ciąża Checkup

W trakcie kursu podkreślamy, że ciąża, poród, karmienie i rodzicielstwo to procesy naturalne, które mogą być mądrze wspomagane przez cywilizacyjne osiągnięcia techniki i medycyny. Przekazujemy rzetelną fachową wiedzę, którą możesz skonfrontować na bieżąco, gdyż na niektóre zajęcia zapraszamy rodziców mających to doświadczenie za sobą i pragnących podzielić się swymi przeżyciami.

Większość prowadzonych zajęć ma charakter warsztatów. Pozwala to uczestnikom dostrzec, że sami, szczególnie w grupie, posiadają, dużą wiedzę i intuicję, żeby poradzić sobie z różnymi problemami rodzicielskimi.

Zarówno zajęcia teoretyczne jak i ćwiczenia gimnastyczne wraz z ćwiczeniami oddechowymi pomogą nabrać Ci zaufania do własnego ciała i umysłu i wzbudzą wiarę w drzemiące w Tobie zdolności rodzicielskie. Może będzie łatwiej sprecyzować swoje oczekiwania, określić potrzeby. Może będzie łatwiej zdecydować, gdzie rodzić, w jakim towarzystwie i w jaki sposób.

Liczę na to, że dzięki tym spotkaniom każdy będzie mógł wejść w rodzicielstwo z mniejszym lękiem, a z większą pewnością siebie.

Magdalena Witkiewicz

bottom of page